Op het nippertje van de grote sneeuwdump vandaag in …. tja waar anders …. Oostenrijk een tweede Renault Kadjar Reisalert. Dit is natuurlijk geen regulier weerbericht maar een korte samenvatting voor de komende dagen gericht op de automobilist. Geen meteofiction! Puur wat je de komende dagen echt gaat zien op de snelweg of binnendoor van of naar je bestemming. Vrijdag en zaterdag vormen met enkel lichte sneeuwva een soort window of opportunity. Zondag en maandag al het bar zijn in het Oostelijk Alpengebied maar sneeuwt het ook tot in de Franse Alpen.

Graag jullie feedback op het format en wat we nog kunnen verbeteren om ook voor niet volgers van dit platform de informatie kort en duidelijk te presenteren. Graag delen op social media!


Hajo

Hajo Smit studeerde in 1991 cum laude af als meteoroloog, milieu- en klimaatdeskundige. Hij stopte na 3 "hele bijzondere" dagen bij het KNMI met zijn eerste academische baan en werd skileraar en natuurgids. Tussendoor was hij actief als tekstschrijver en vertaler. Aan het einde van het millennium werd hij even een grootheid in het Nederlandse inline skaten als hoofdredacteur van een skate magazine en organisator van een groot Red Bull event in Valkenburg. Na een seizoen als mountainbikegids in Griekenland en Oostenrijk begon hij in de winter van 2006 te bloggen op het snijvlak van wintersport en winterweer. Die winter in Königsleiten leerde Hajo in Oostenrijk ook paragliden. Tussen 2011 en 2017 nam zijn eigen website wintersportweerman.nl gewoon vanuit Nederland een zeer grote vlucht. In december 2017 verhuisde hij naar Oostenrijk om het paragliden weer op te pikken en tandempiloot te worden. Tijdens covid viel de sponsoring van wintersportweerman weg en werkte Hajo acht maanden in Nederland als klusser. De covid-winter 2021 verbracht hij in Hinterglemm waar hij ook weer actief werd als tekstschrijver. Wintersportweerman.nl behaalde dat seizoen een gigantisch bezoekersrecord van 70.000 unieke bezoekers op een dag. Sinds de zomer van 2023 runt Hajo in Zell am See Kaprun zijn eigen tandemparagliding bedrijf vip-paragliding.com.

14 reacties

Reacties zijn gesloten.