Onze halve landgenoot Marcel Hirscher kan dit wedstrijdseizoen de grootste skiër aller tijden worden als het hem zou lukken om voor de vierde keer op rij de Gesamtweltcup op zijn naam te schrijven. Olympisch goud was hem niet gegund, maar verder zijn zijn prestaties super constant super goed. In Sölden pakte hij meteen de eerste reuzenslalom met verrassend grote voorsprong op rivaal Ted Ligety.
Deze video postte Hirscher gisteren op zijn Facebook pagina met 390.000 likes. Heerlijke beelden van zijn training. Slalom is echt het koningsnummer. Wat een skill om zo tussen de poortjes te dansen.
Hoer de startlijst voor straks 10 uur. Vervolgens begint de tweede run om 13 uur met de besten rond half drie aan de start.
Het gave van het event in Levi lijkt me day het zo afgelegen en kleinschalig is. Ik wil er heel graag eens bij zijn. Ik heb bij deze het plan opgevat om volgend jaar een lezersreis naar Levi te starten. Hopelijk dan net zo’n mooi winterweer daar als nu. Dat is dan ook meteen een hele mooie aftrap voor het seizoen op wintersportweerman.nl. Animo om mee te gaan? Laat eens horen?
Uitslag: Henrik Kristoffersen gefeliciteerd!
8 reacties
Reacties zijn gesloten.