Colmar pak winnen

Sneeuwliefde! En liefde voor m’n nieuwe pak van Colmar. Wil jij ook zo’n pak winnen? Lees dan verder. Klik op de afbeelding om ‘m groot te bekijken.

Ben je vorig jaar uit je skibroek gescheurd en kocht je daarom dit jaar vlak voor je wintersportvakantie nog even snel een broek in de winkel op de hoek? Kwam je er de laatste vakantie achter dat je boardjas niet meer waterdicht is? Heeft de rits van je pak het begeven? Wintersportweerman komt to the rescue! In samenwerking met het mooie, Italiaanse merk Colmar Active mogen we een werkelijk waar prachtig, superdeluxe wintersportpak weggeven ter waarde van €700. We geven één pak weg, een vrouwen- óf mannenpak.

Eén van deze pakken kun je winnen

Dit zijn ze. Voor de dames een wit chique pak met reversable jas (aan 2 kanten te dragen dus, de binnenkant heeft een zwart/wit printje). Ik heb zelf een soortgelijke broek en die zit zó lekker! Let op: de damesjas op deze foto heeft een bontje, maar de jas die te winnen is, is zónder bont! Voor de heren een stoer, sportief pak met een groene jas en broek met grafische print.

Colnar pak dames pak colmar heren

Natuurlijk heb ik Colmar even voor jullie getest

Ik mocht afgelopen skivakantie al een Colmar-pak testen en ik moet zeggen dat ik er erg fijn in geskied heb. Het pak is lekker warm, winddicht én waterdicht en voorzien van de nodige extraatjes zoals een uitgebreide sneeuwvanger, wind-/waterdichte ritsen en brillenpoetsdoekje. Oh en dat ik de nodige complimentjes heb ontvangen over hoe ik er op de piste uitzag was ook niet verkeerd. Daar wordt iedereen (stiekem) blij van, toch? Ik weet zeker dat óók jou het uitmaakt hoe je er op de piste uitziet. Doe daarom mee met deze toffe winactie en win een mooi skipak van Colmar Active ter waarde.

Marloes Colmar pak

Chilling in m’n nieuwe Colmar skipak

Wil je winnen? Laat dan een berichtje achter

Wat moet je doen? Het is heel simpel, in 1 minuut gepiept! Laat een berichtje achter welk pak je wilt winnen én vermeld je maat! Voor vrouwen (36, 38, 40, ect.) en voor mannen (50, 52, 54, etc.) Vergeet geen geldig e-mailadres in te vullen zodat we je kunnen bereiken, mocht je gewonnen hebben.

Extra kans maken? Voor elke volgende actie gaat je naam 1x extra in de grabbelton:

  • Deel dit bericht op Facebook en tag ons erin
  • Deel het bericht op Twitter en tag ons erin

Feeling lucky? Laat een berichtje met je maat achter! De winnaar krijgt volgende week vrijdag (11 maart) persoonlijk bericht.

Ps. mocht je uiteindelijk niet gewonnen hebben, je kunt het Colmar skipak hier kopen.


Hajo

Hajo Smit is afgestudeerd meteoroloog en klimaatdeskundige. In 1991 verliet hij het KNMI na 3 "hele bijzondere" dagen. Hij werd skileraar en natuurgids en vertaalde ondertussen een werk van Nietzsche: "Over de toekomst van ons onderwijs". Aan het einde van het millennium werd hij even een grootheid in het inline skaten en verdiende hij zijn sporen en een boel geld als ICT-copywriter. In 2001 werd hij vader maar de relatie hield niet stand. Een seizoen als mountainbikegids in Griekenland en Oostenrijk en hij was weer boven Jan. Sinds 2006 is hij actief als de nationale wintersportweerman. In 2008 trouwde hij in Oostenrijk. In 2009 kreeg hij een dochter en overleed zijn vader. Zijn permanente studie op het gebied van preventieve geneeskunde en anti-aging begon. Na eerdere successen op andere platforms lanceerde hij 2011 zijn eigen blog wintersportweerman.nl dat snel zeer ruime sponsoring vond. In 2016 schreef hij een boek over Amerikaanse politiek. Een scheiding volgde en veel ruis op de lijn. In december 2017 verhuisde hij naar Oostenrijk en volgde er de opleiding tot paraglidingtandempiloot. Met covid werkte Hajo vele maanden in Nederland als klusser. De covid-winter 2021 verbracht Hajo in Hinterglemm waar Wintersportweerman.nl uit zijn as herrees met gigantische bezoekersrecords en een werkend donatiemodel. Hij sloeg ook zijn vleugels weer uit als journalist, copywriter en marketeer met Bitcoin als nieuwe grote liefde. Sinds mei 2021 verblijft Hajo veel in Zell am See Kaprun, waar hij in de zomer actief is als tandempiloot.

147 reacties

Gesloten voor reacties.