De modellen hebben echt verstoppertje gespeeld de laatste dagen. Uiteindelijk lijkt de “cirkelzaag” uit de meteofiction met sneeuw in Nederland begin maart er echt te komen. Maar op de kortere termijn zijn er echt verassingen. En niet allemaal even leuk! Vandaag is het wel leuk om in de Alpen sneeuw met een lage sneeuwgrens te zien. Hierboven Kleinwalsertal en hieronder Montafon.
Een grauwe dag. Zondag en maandag is de zon volop terug gelukkig. Franse Alpen en zuidkant is er helemaal geen sneeuw en ook alleen lichte bewolking.
Aan de Zwitserse kant van de Portes du Soleil (Champéry, Morgins, Champoussin, Les Crosets) zien we vandaag inderdaad een heel ander beeld. Kies maar wat je liever hebt. Ik zou het wel weten!
De ontwikkelingen heb ik in een uitgebreide video doorgenomen. Het meest opmerkelijke verschil is de hevige sneeuw vrijdag én helaas ook zaterdag in de modellen vandaag. Dat is echt een ellendige reisdag zo met sneeuw tot thuis in Nederland. Dat zal Leo in zijn bericht gisteravond niet hebben gehad want toen was het nog meer regen in het laagland. Een ander droevig verschil is dat er komende week onder 1500m twee keer regen kan zijn aan de noordkant. Dinsdag en donderdag.
Duidelijk. En verrassend!
74 reacties
Reacties zijn gesloten.