Nog even geduld en dan gaat Dutchweek Zell am See Kaprun los. Ondertussen baadt dit paradijs op aarde in weelde van een mooie winterochtend. Rustig. Nevenseizoen. Lekker koud. Kaiserwetter. We verlaten Zell am See Kaprun en springen naar de Franse kant….
Hoppa er komt sneeuw aan in de West-Alpen. Twee keer! Die van 10 januari kenden we al en bereikt misschien met nog een enkele sneeuwvlok Die Tauplitz en Loser in het verre oosten. Alles daartussen ietsje meer maar het Berner Oberland is het laatste gebied waar het nog iets voorstelt. En dat is beetje idem voor 17 januari….
Nu ja…. ietsje meer dan naar het oosten op die datum. Het Europese model kijkt nog niet zo ver. Pure meteofiiction lijkt me op +300u. Storm over Denemarken. Maar dat kan evengoed de Lage Landen gaan treffen.
Hierboven op het +240u punt de avondruns van gisteren en de verse GFS. Zeer grillige onvoorspelbare depressie-activiteit op de oceaan. Met kans op storm in de Lage Landen dus!
Ik sluit af met iets wat ik nog nooit heb gedaan…. de eerste en laatste kaart van een GFS run over elkaar plakken. Kwam zo maar spontaan in me op dat eens te doen…. want… zoek de 7 verschillen. Wat zijn wij mensen toch goed in patroonherkenning! Vrijdag start hier in Wijk aan Zee het Tata Steel schaaktoernooi en misschien ga ik wel eens kijken. Want bij alle tips voor slecht weer activiteiten in de skigebieden heb ik die nog nooit genoemd….
Ja dat zijn goede kaarten! Meer schaakliefhebbers hier op WSWM? Kunnen we een groep aanmaken in een schaak-app misschien? Ben beetje uit de running…. maar ja het is net 2020…. en beetje hersengymnastiek kan nooit weg …. #mentalfitness #bodyandmind
76 reacties
Gesloten voor reacties.